www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:28 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekun Osób Starszych I Chorych- Praca W Niemczech

Opiekun Osób Starszych I Chorych- Praca W Niemczech

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Opiekun Osób Starszych I Chorych- Praca W Niemczech

 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Opolskim
praca za granicą

Masz wykształcenie w zawodzie pielęgniarz?

Posiadasz doświadczenie w opiece na osobami chorymi i starszymi ?

Potrafisz dogadać się po niemiecku a dodatkowo cechuje Cię empatia, to mamy propozycję pracy dla Ciebie.

Stanowisko: pielęgniarka/ pielęgniarz

Miejsce pracy: praca w regionie Schleswig-Holstein

Wymagania:

wykształcenie w zawodzie (średnie lub wyższe) pielęgniarz lub pokrewne

komunikatywny język niemiecki (A2-B1)

minimum rok doświadczenia w zawodzie zdobyte w placówce medycznej

dyspozycyjność

Obowiązki:

Praca w domach opieki.

pielęgniarska opieka nad pacjentami

pielęgnacja chorego

pomoc w utrzymaniu higieny osobistej

pomoc w życiu codziennym, karmienie itp.

Oferujemy:

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

Zapraszam do kontaktu:

Jolanta : +48 570 901 088

Izabela +48 570 901 913

Jeżeli szukasz innej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową: www.klaverteam.com

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google