www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Laminiarz- Praca W Niemczech- Wym. Język Niemiecki I Auto!

Laminiarz- Praca W Niemczech- Wym. Język Niemiecki I Auto!

 PDF
Telefon: +48 731 901 913 , +48 570 901 913

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Laminiarz- Praca W Niemczech- Wym. Język Niemiecki I Auto!

Miasto/a:
 Opole i powiat
Posiadasz doświadczenie w laminowaniu?

Szukasz nowej pracy w Niemczech?
Świetnie zadzwoń do Nas! Przestawimy ci szczegóły.

Zakres obowiązków:
• laminowanie ręczne
• produkcja kompozytów z karbonu (włókna węglowego)
• prace wykończeniowe na finiszu produkcji
• szlifowanie, szpachlowanie

Oferujemy:
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
• możliwość pracy nawet na stałe
• atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
• Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie
• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy i własny samochód
• Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Kontakt:
Teresa tel. +48 731 901 913 mail:ofertypracy@klaverteam.com
Izabela tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem Laminiarz - oddzwonimy do Ciebie !!!

Posiadamy również inne ciekawe oferty dla specjalistów na terenie Niemiec i Austrii- jedna firma a tak wiele możliwości !

Klaver KRAZ 18450

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google