www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:51 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Jako Elektryk W Niemczech – Bardzo Dobre Warunki

Praca Jako Elektryk W Niemczech – Bardzo Dobre Warunki

 PDF
Telefon: 577901944

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca Jako Elektryk W Niemczech – Bardzo Dobre Warunki

Miasto/a:
 Powiat brzeski
 Powiat głubczycki
 Powiat kędzierzyńsko-kozielski
Praca w Holandii

Szukasz pracy za granicą? Już nie musisz!
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie certyfikat numer 18450.
Oferujemy:
• atrakcyjna stawka godzinowa
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
• 24 dni urlopu
• zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy
• koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• kwalifikacje w zawodzie elektryka
• doświadczenie zawodowe jako elektryk(minimum kilkuletnie)
• ukończona szkoła w zawodzie elektryka
• dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:
• wszelkie prace związane z zawodem elektryka
• elektryka budowlana

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google