www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:40 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter Konstrukcji Stalowych- Atrakcyjna Oferta Praca W Niemczech

Monter Konstrukcji Stalowych- Atrakcyjna Oferta Praca W Niemczech

 PDF
Telefon: +48 577 901 099, +48 577 901 944

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca za granicą    Niemcy    od zaraz    Monter Konstrukcji Stalowych- Atrakcyjna Oferta Praca W Niemczech

Miasto/a:
 Opole i powiat
Jesteś monterem konstrukcji stalowych szukasz atrakcyjnej oferty pracy już nie musisz mamy dla ciebie coś wyjątkowego praca za granicą na uczciwych warunkach

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę na przejrzystych warunkach
• Pełne świadczenia socjalne
• Pomoc w zakwaterowaniu, możliwość wyboru jedno lub dwuosobowego pokoju. Koszt to ok, 15-25€.
• Możliwość zaliczek
• 24 dni urlopu
• Atrakcyjne wynagrodzenie
Wymagania:
• Samochód na wyjazd
• Doświadczenie zawodowe
• Znajomość języka niemieckiego
• Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy

Zakres obowiązków:
• Montaż hal, parkingów, budynków biurowych

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Krystian tel: +48 577 901 099, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,monter konstrukcji stalowych” – oddzwonię! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 Możesz mi także napisać swoje CV na adres: pracuj@klaverteam.com

Monter Konstrukcji Stalowych- Atrakcyjna Oferta  Praca W  Niemczech

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google