www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:49 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Hydraulik Praca Francja

Hydraulik Praca Francja

 PDF
Telefon: 71 33 84 263

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Hydraulik Praca Francja

 WWW

Miasto/a:
 Poza województwem Opolskim
Dla naszego klienta na terenie Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Zapraszamy. Eurokontakt jest Agencją Pośrednictwa Pracy Zagranicznej istniejąca na rynku
od 1995 roku. Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy
Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109.
Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy
zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz
znajomości języków obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują się
branże budowlane, rolnicze, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych.
Szukamy również pracowników fizycznych. Zaufaj i skontaktuj się z nami.
Zapraszamy.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Hydraulik

Obowiązki:
Wymiana aktualnych grzejników podłączonych do kotła,
Konieczna umiejętność spawania.

Oczekiwania:

Min. 5 lata na ww stanowisku,
Konieczna umiejętność spawania,
Prawo jazdy kat. B oraz własne auto będzie dodatkowym atutem,
Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
Obowiązkowość,
Sumienność,
Dyspozycyjność.

Oferujemy:
Możliwość nadgodzin,
Dobre zarobki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail rekrutacja.ogloszenia@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055 lub 71 33 84 263.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google