www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:39 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Holandii Od Zaraz - Pakowacz

Praca W Holandii Od Zaraz - Pakowacz

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Praca W Holandii Od Zaraz - Pakowacz

Miasto/a:
 Poza województwem Opolskim
pakowanie żywności

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIKA PRODUKCJI

Praca na hali produkcyjnej przy pakowaniu żywności .
Z uwagi na realizację przez pracodawcę holenderskiego polityki promocji zatrudnienia osób młodych, wkraczających dopiero na rynek pracy - ofertę kierujemy przede wszystkim do młodzieży pełnoletniej na tzw. wiekówce holenderskiej .
OBOWIĄZKI:
- pakowanie żywności na hali produkcyjnej lub rozładunek kontenerów
- przygotowywanie towaru do wysyłki do super i hipermarketów
- kontrola jakości palet do wysyłki
WYMAGANIA:
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- osoba młoda, energiczna z poczuciem humoru ale odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- preferowane kobiety
OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- pomoc w załatwieniu formalności
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Wyjazdy organizujemy z okolic Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubuskiego.
Kontakt:
Koordynator klienta
Marta
Biuro w Przemyślu czynne pn.-piąt. od godz. 9.00 do 17.00
• pollux.przemysl@pollux-international.eu
• +48166784444
• +48503491090

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google