www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:38 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Malarz-oraz Inne Prace Wykończeniowe -praca W Niemczech

Malarz-oraz Inne Prace Wykończeniowe -praca W Niemczech

 PDF
Telefon: +48570901913

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Malarz-oraz Inne Prace Wykończeniowe -praca W Niemczech

Miasto/a:
 Powiat kluczborski
 Powiat namysłowski
 Powiat oleski
Malarz-oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku:
MALARZ oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech
Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem malarza
- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
- malowanie okien, drzwi, fasad
- prace przy dociepleniach
- inne prace wykończeniowe
Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako malarz
- doświadczenie w pracach tapeciarskich
- znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
- prawo jazdy
Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
-zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe
Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr
Opiekun ---> Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google