www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:23 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Oferta Pracy: Kupiec Wiodący (direct Lub Indirect)

Oferta Pracy: Kupiec Wiodący (direct Lub Indirect)

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Oferta Pracy: Kupiec Wiodący (direct Lub Indirect)

 WWW

Miasto/a:
 Nysa
 Powiat nyski
Stanowisko: Kupiec Wiodący, miejsce: Nysa

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kupiec Wiodący (direct lub indirect)
Lokalizacja: Nysa

Zadania:
• przygotowywanie i realizacji strategii zakupowych w ramach prowadzonych kategorii
• przygotowywanie i prowadzenie przetargów oraz negocjacji
• monitorowanie realizacji umów oraz wypełnienia zapisów kontraktowych przez dostawcę
• monitorowanie jakości współpracy z dostawcą
• przygotowywanie kontraktów, zarządzanie kontraktami

Wymagania:
• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• studia wyższe logistyczne, techniczne, prawnicze i /lub ekonomiczne
• znajomość jęz. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
• znajomość MS Office na poziomie średniozaawansowanym
• umiejętności negocjacyjne
• umiejętności analityczne

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV przez poniższy link:

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dopisać klauzulę:
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE z 4.5.2016, L 119/1) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o. w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 1727.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google