www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:44 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk, Pomocnik Elektryka- Praca W Niemczech

Elektryk, Pomocnik Elektryka- Praca W Niemczech

 PDF
Telefon: 731901913

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektryk    Pomocnik Elektryka- Praca W Niemczech

Miasto/a:
 Opole i powiat
elektryk, pomocnik elektryka- nie wymagana znajomość niemieckiego

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje osób do pracy na stanowisku: Elektryk oraz pomocnik elektryka - praca w Niemczech.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako elektryk,
- mile widziane prawo jazdy,
- mile widziana ale nie wymagana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa + dieta za każdy przepracowany dzień,
- wypłata wpływa na konto do 20 każdego miesiąca
- po okresie próbnym (6 miesięcy) pracownicy otrzymują dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe,
- zakwaterowanie w pensjonatach w pokojach jedno lub dwuosobowych,
- kontrakt z możliwością pracy na stałe,
- niemiecka umowa o pracę.

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem elektryka.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV z dopiskiem: elektryk lub pomocnik elektryka, na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.

Szczegóły na www.klaverteam.com

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
Częstochowa, ul. Gminna 131
Zapraszamy od 09:00-17:00
+48 731901913

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google