www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:23 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

 PDF
Telefon: 535 812 112

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Monter Rusztowań Do Pracy W Niemczech

Miasto/a:
 Opole i powiat
MONTER RUSZTOWAŃ DO PRACY W NIEMCZECH

Firma z 21 letnim doświadczeniem w obsłudze obiektów przemysłowych i budownictwa ogólnego poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
wykonywanie montażu i demontażu rusztowań na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Wymagania:
uprawnienia Montera Rusztowań wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa
doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
mile widziane posiadanie certyfikatu SCC lub VCA
30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski przed rozpoczęciem pracy na budowie eksportowej
mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest warunkiem)
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – oddelegowanie do pracy w Niemczech
wynagrodzenie 6700-9200 zł netto/mc
zapewniamy narzędzia oraz ubrania robocze
przejazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na budowie w Niemczech
wyjazd i powrót na kontrakt oraz zjazdy Święta pokrywa pracodawca
dodatkowe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne, dodatki funkcyjne oraz premie uznaniowe
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
Kontakt telefoniczny z Olgą Budelewską pod nr: 535 812 112
e- mail: olga.budelewska@pracownicybudowlani.pl