www.opolskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:57 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:83 | Ogłoszeń:9926

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Elektryk, Praca W Niemczech

Elektryk, Praca W Niemczech

 PDF
Telefon: 502084236

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Elektryk    Praca W Niemczech

Miasto/a:
 Poza województwem Opolskim
Elektryk, Niemcy

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK

Obowiązki:

-montaż instalacji elektrycznych

-wykonywanie prac instalacyjnych

-montaż oświetlenia

-inne typowe prace elektryczne

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe lub uprawnienia "SEP"

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

-mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

-doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera

Oferujemy:

-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające ubezpieczenie społeczne oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca na stałe)

-pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności takich jak założenie konta bankowego

-zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

-atrakcyjne wynagrodzenie, od 11.23 do 18 Euro brutto/godzinę

-diety w wysokości 40 Euro dziennie na pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania

-bezpłatny kurs językowy

-bezpłatne ubranie robocze, odzież ochronną i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

Dołącz do naszego zespołu! Aplikuj!

Wyślij CV na adres: dominika@time2work.com.pl lub zadzwoń: 502 084 236

Nie jesteś pewny/a czy spełniasz nasze wymagania?

Napisz - odpowiadamy na każde zgłoszenie!

Rozpatrywane będą kandydatury zawierające klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922)."

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google